Porozmawiaj z
konsultantem
 • Dokonaj wyboru tematu rozmowy
 • Podaj swoje dane kontaktowe

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem w ciągu 24 godzin.

 • Preferencyjne kredyty dla Każdego
  Nowa bankowość internetowa.
  07/08/2018

  Nowa Bankowość Internetowa w BS Przysucha!
           Szanowni Państwo,  z przyjemnością informujemy, że w najbliższym czasie udostępnimy naszym Klientom Nowy System Bankowości Elektronicznej i Mobilnej. Obecnie, w celu umożliwienia Państwu zapoznania się ze zmianami, możliwe jest równoczesne korzystanie do końca sierpnia br. z dotychczasowej i nowej wersji systemu, ale bardzo gorąco zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalnej bankowości. Nową bankowość charakteryzuje innowacyjne podejście do wyglądu systemu na różnych urządzeniach  - od smartfona poprzez tablet do komputera. Zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami, system został opracowany w technice RWD (Responsive Web Design). Oznacza to, że automatycznie dopasuje się do ekranu urządzenia, na którym zostanie wyświetlony.
  Platforma jest uniwersalna, dostosowana do osób, które maja zarówno duże jak i małe doświadczenie z nowymi technologiami.
  System dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta poprzez dostępny butik, w którym dostępne są do pobrania mini – aplikacje. Wewnętrzny butik z mini - aplikacjami bankowymi stanowi rodzaj katalogu, z którego klient banku – może wybrać te najbardziej mu potrzebne i umieścić trwale na pulpicie Platformy.
  Nowa bankowość internetowa udostępniona jest dla klientów bankowości detalicznej. W celu skorzystania z nowej bankowości wystarczy wejść na www.bsprzysucha.pl i wybrać Klienci detaliczni – nowa bankowość.  Proces logowania do bankowości i autoryzacji nie uległ zmianie.
  Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi dla Klientów filmami instruktażowymi z obsługi poszczególnych aplikacji w ramach najnowszego systemu bankowości online w naszym banku: http://kontojakchcesz.asseco.com/
  Zapraszamy do korzystania z  nowej bankowości internetowej już dziś! Pozwoli to klientom Banku na korzystanie z posiadanych rachunków w sposób bardziej przyjazny i dostosowany do indywidualnych potrzeb.