Porozmawiaj z
konsultantem
 • Dokonaj wyboru tematu rozmowy
 • Podaj swoje dane kontaktowe

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem w ciągu 24 godzin.

 • Preferencyjne kredyty dla Każdego
  Zmiany w regulaminie - klienci instytucjonalni
  14/05/2018

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że dbając o rozwój funkcjonalności produktów bankowych, a także mając
  na uwadze dostosowanie do zmian przepisów prawa oraz zwiększenie bezpieczeństwa dokonywanych przez Państwa transakcji, Bank Spółdzielczy w Przysusze wprowadza następujące zmiany w zakresie świadczonych usług:

  1. Od dnia 14 czerwca 2018 roku zacznie obowiązywać nowy „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych” uzupełniony o zapisy z zakresu RODO oraz Mechanizmu Podzielonej Płatności (Split Payment).

  Treść nowego Regulaminu przekazujemy Państwu w załączeniu. Pełna treść nowego, obowiązującego od dnia 14 czerwca 2018 roku Regulaminu dostępna jest również w oddziałach i filiach naszego Banku.

  W przypadku pytań i wątpliwości z Państwa strony, nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia naszych placówek.

  Wszelkie informacje dotyczące oferty znajdą Państwo na stronie internetowej www.bsprzysucha.pl a także w oddziałach oraz filiach naszego Banku.

  Zapraszamy do  placówek naszego Banku. Adresy oraz dane kontaktowe placówek Banku Spółdzielczego w Przysusze zamieszczone są na stronie internetowej www.bsprzysucha.pl.
   
  Bank Spółdzielczy w Przysusze


  Regulamin - klienci instytucjonalni