Porozmawiaj z
konsultantem
 • Dokonaj wyboru tematu rozmowy
 • Podaj swoje dane kontaktowe

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem w ciągu 24 godzin.

 • Preferencyjne kredyty dla Każdego

  2017-06-21

  21 czerwca 2017r. w Warszawie miała miejsce uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017r., której organizatorem był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Podczas uroczystości uhonorowano osoby,które w sposób szczególny zasłużyły się dla budowy i rozwoju KZBS. W gronie wyróżnionych Złotymi Medalami 25-lecia KZBS został Prezes Zarządu p. Marian Grzegorczyk.

  ________________________________________________________________________

  2016-09-13

  Medal Mikołaja Kopernika dla Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Przysusze

  W dniu 13.09.2016r. podczas Gali Forum Liderów Banków Spółdzielczych, odbytej w roku 25-lecia Związku Banków Polskich został uhonorowany Pan Marian Grzegorczyk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Przysusze najwyższym odznaczeniem w bankowości, w Polsce – Medalem Mikołaja Kopernika, za istotny udział w dynamicznym rozwoju i bezpiecznym funkcjonowaniu polskiej bankowości.  ________________________________________________________________________

  2014-11-29

  29 listopada 2014 roku w Warszawie w Hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala "25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości" której organizatorem było Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.Przedsięwzięcie to, jest ogólnopolskim plebiscytem organizowanym w ramach Narodowego Programu Promocji „Polska Przedsiębiorczość 2020”, którego ideę wspiera Kancelaria Prezydenta RP.

  Bank Spółdzielczy w Przysusze został wyróżniony w kategorii usługi finansowe jako:

  „Mazowiecka Firma Roku 2014”

  Ponadto Prezes Zarządu p. Marian Grzegorczyk odebrał nagrodę specjalną:

  „Przedsiębiorca 25 lecia Wolności RP"

  Przyznane nagrody to szczególne wyróżnienie dla osób które przez ostatnie 25 lat swoją aktywność zawodową przyczynili się do rozwoju gospodarczego Polski wykazując wybitne zdolności menedżerskie oraz podmiotów, które poprzez nowoczesne produkty i usługi wyróżniają się na tle konkurencji, działając w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej.

   
  Mazowiecka Firma Roku 2014 - Bank Spółdzielczy w Przysusze

   


  Nagroda specjalna - przedsiębiorca 25 lecia Wolności RP dla Prezesa Zarządu Pana Mariana Grzegorczyka

  ________________________________________________________________________

  2013-06-25

  22 czerwca 2013 r. w warszawskim hotelu Gromada odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom III edycji Programu „RZETELNI”.

  Wieka Gala RZETELNYCH zgromadziła ponad 500 osób. Zebranych gości powitali gospodarze wieczoru: Robert Składowski – Prezes Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług oraz Andrzej Malinowski – Prezydent Pracodawców RP. Gratulacje dla Uczestników Gali złożył osobiście dr hab. Jacek P. Męcina – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Słowa uznania w formie listów skierowali również: Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta – Pan Olgierd Dziekoński, Wicepremier, Minister Gospodarki – Pan Janusz Piechociński, Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak-Kamysz. Oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz samorządowych, świata polityki i biznesu. W znakomity sposób Galę poprowadzili Joanna Bartel i Maciej Dowbor.  Program „RZETELNI” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Certyfikaty te w zależności od prowadzonej działalności zostały podzielone na następujące obszary:

  Rzetelni w Biznesie
  Rzetelny Samorząd
  Rzetelni w Ochronie Zdrowa
  Rzetelna Instytucja
  Rzetelny Menedżer
  Dokonania Uczestników Programu zostały ocenione przez Radę Programową, w skład której weszli przedstawiciele instytucji sprawujących patronat nad przedsięwzięciem, a także przedstawiciele świata polityki, biznesu. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu przyznane zostały Certyfikaty będące bez wątpienia uhonorowaniem ciężkiej pracy Laureatów.

  Uczestnicy Programu „Rzetelni” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań, nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników. Są to także podmioty, które świadome praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonują, podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. Ważnym czynnikiem ich działalności jest oferowanie produktów czy świadczenie usług na wysokim poziomie. Dlatego tak ważne jest, aby pokazywać, a przede wszystkim doceniać działania tych, którzy pokonując bariery – osiągają sukces w swoim regionie, Polsce czy na arenie międzynarodowej.

   

   


  ________________________________________________________________________

  2012-06-25

  Certyfikat Rzetelni w Biznesie dla Banku Spółdzielczego w Przysusze przyznawany przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

  Certyfikat jest przyznawany firmom, które z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania.

   


  _____________________________________________________________________

  2012-02-21

  Orzeł Agrobiznesu 2011, Edycja XXXVII

  Nagroda Agencji Promocyjno - Wydawniczej EMS pod honorowym patronatem wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka

  Nomiacja dla Banku Spółdzielczego w Przysusze za sukces rynkowy

   


  2012-01-25

  III Miejsce w grupie bilansowej 100 - 200 mln dla Banku Spółdzielczego w Przysysze w XII edycji Rankingu KZBS na "Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce"

   


  2010-09-22

  I Miejsce w kongresie mazowieca firma roku dla Banku Spółdzielczego w Przysusze

   


  2010-07-16

  III Miejsce W grupie bilansowej 100 - 200 mln w 2010 roku dla Banku Spółdzielczego w Przysysze

   


  2009-11-14

  I miejsce w konkursie Mazwowiecka firma roku 2009 dla Banku Spółdzielczego w Przysusze w kategori usługi finansowe

   


  2009-09-01

  Orzeł Agrobiznesu dla Banku Spółdzielczego w Przysusze za suckes rynkowy EMS

   


  2009-06-01

  Nagroda Krajowego Zarządu Banków Spółdzielczych za wkład w rozwój sektora bankowości spółdzielczej.

   


  2008-02-01

  I miejsce w konkursie "Najlepsza Instytucja Finansowa" wg Rzeczpospolitej w roku 2007 w kategorii banki spółdzielcze.

   


  2005-10-17

  Certyficat Microsoft License Management

   


  2005-10-10

  I miejsce w Rankingu Polskich Banków Spółdzielczych 2005

   


  2005-07-08

  Dyplom za zajęcie I miejsca Najlepsze Banki Spółdzielcze w grupie bilansowej 50-75 mln zł 2005.

   


  2005-03-02

  Najlepszy Bank zrzeszenia 2004 roku w grupie bilansowej 50 -100 mln zł.

   


  2005-02-03

  Wysokie efekty działalności banku w roku 2004, list gratulacyjny Zarządu MR Banku.

   


  2004-10-31

  Ranking Polskich Banków Spółdzielczych Krajowego Związku Banków Spółdzielczych 2004.

   


  2004-06-08

  Dyplom za zajęcie III miejsca w grupie bilansowej 50-75mln w Rankingu Polskich Banków Spółdzielczych w roku 2003.

   


  2002-11-08

  Dyplom za wzorcowe uruchomienie serwisu Western Union Money Transfer.

     2000-09-22

  Medal im. Francisza Stefczyka dla Banku Spółdzielczego w Przysusze za zasługi w Bankowości.
  Aktualności

  Mastercard: karta praktyczna i ładna – sprzedaż premiowa kart
  18/03/2019
  News
  Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży
  27/02/2019
  News
  Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży, BAKCYL stanowi przykład społecznie odpowiedzialnego współdziałania na rzecz podniesienia poziomu wiedzy finansowej młodego pokolenia Polaków. Opiera się na zaangażowaniu pracowników banków w roli trenerów, wolontariuszy. Pracownicy Banku Spółdzielczego w Przysusze również przyłączyli się do tego projektu.
  Komunikat dla Klientów w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z UE i możliwością realizacji scenariusza "hard brexit"
  19/02/2019
  News
  Zmiana godzin otwarcia placówek BS Przysucha
  18/02/2019
  News
  Zmiana godzin otwarcia placówek BS Przysucha
  Zmiany w regulaminie - klienci indywidualni
  04/01/2019
  News
  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dbając o rozwój funkcjonalności produktów bankowych, a także mając na uwadze dostosowanie do zmian przepisów prawa oraz zwiększenie bezpieczeństwa dokonywanych przez Państwa transakcji, Bank Spółdzielczy w Przysusze wprowadza zmiany w „Regulaminie świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych”.
  Zmiany w regulaminie - klienci instytucjonalni
  04/01/2019
  News
  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dbając o rozwój funkcjonalności produktów bankowych, a także mając na uwadze dostosowanie do zmian przepisów prawa oraz zwiększenie bezpieczeństwa dokonywanych przez Państwa transakcji, Bank Spółdzielczy w Przysusze wprowadza zmiany w „Regulaminie świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych”.